Szkolenia z pierwszej pomocy

Szkolenia z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej we Wrocławiu i okolicach to doskonała inwestycja. Wiedzy na temat udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej nigdy za wiele. Umiejętność ratowania zdrowia i życia ludzkiego przydaje się każdemu z nas - nie tylko nam jako pracownikom, ale też nam jako członkom rodziny, przyjaciołom.

Inwestowanie w szkolenia z pierwszej pomocy to zawsze tylko zysk. Dzięki nim Twoi pracownicy nie tylko zdobędą wiedzę na temat postępowania w sytuacjach zagrożeń dla zdrowia i życia w pracy, ale wykorzystają ją także w życiu codziennym. To z pewnością doskonała inwestycja w Twoją firmę, Twoich pracowników i ich motywację.

 

Celem naszych szkoleń z pierwszej pomocy jest przekazanie wiedzy i praktycznych umiejętności z zakresu postępowania i reagowania w sytuacjach zagrożenia, które z reguły nas paraliżują.

 

Nasze szkolenia prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę czynnych ratowników medycznych. Wykorzystujemy profesjonalny sprzęt medyczny i szkoleniowy.

Poprzez indywidualne podejście i stosowanie wszystkich technik przekazu (z nastawieniem na wiedzę praktyczną), staramy się trafiać do każdego uczestnika.

Tematykę szkoleń zawsze dopasowujemy do grupy zawodowej i oczekiwań Klienta.

 

Nasze szkolenia kierujemy do wszystkich zainteresowanych zdobyciem lub poszerzeniem wiedzy o ratowaniu życia. W szczególności nasze szkolenia z pierwszej pomocy polecamy:

  • firmom i instytucjom z każdej branży,
  • nauczycielom i uczniom (szkół, uczelni, przedszkoli),
  • wszystkim zainteresowanym ratowaniem życia.
SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W SZKOLENIACH W ZAKRESIE PIERWSZEJ POMOCY PRZEDMEDYCZNEJ